با حمد و سپاس خداوند متعال شهرک صنعتی سپهر با استقرار تعدادی از واحدهای توليدی و صنعتی توانمند ، يکی از شهرکهای صنعتی مصوب غير دولتی در استان البرز بوده که در بسياری از زمينه های توليدی ، صنعتی و صادراتی فعاليت قابل توجهی داشته و توانسته در مسير بالندگی و امر خطير سرمايه گذاری و ايجاد اشتغال پايدار و توسعه متوازن شهرستان و به تبع آن استان و کشور ، قدمهای موثر و قابل توجهی بردارد .

ذکر اين نکته ضروری است که در پيمودن اين مسير پرفراز و نشيب مديران اين شرکت از حمايت و هدايت مسئولين محترم دولتی نيز بهره مند بوده اند که به نظر می رسد با توجه به شرايط جاری و تاسی از فرمايشات مقام معظم ر هبری ، در سال جاری اين همکاريها بيش از پيش موردنياز بوده و رفع مشکلات فراروی اين شهرک در گروه تلاش ، همدلی و همراهی تمامی مسئولين محترم ميباشد .

راه اندازی سايت اين شهرک فرصت مناسبی است برای مديران محترم فعال در حوزه صنعت ، معدن و تجارت که در شهرک صنعتی سپهر فعاليت داشته و همچنين ديگر عزيزان و صاحبنظرانی که دل درگرو آبادانی و سازندگی ميهن اسلامی خود دارند تا بتوانند نظرات ارزرشمند ـ خبرها ـ طرحها و نقدهای خود را جهت پيگيری و اصلاح امور منعکس نموده و از آخرين اخبار و اطلاعات شهرک صنعتی سپهر مطلع گردند .

آنچه مسلم است ارائه نظرات ، پيشنهادات مفيد ، انتقادات سازنده ، مطالب و مقالات علمی و فنی مديران محترم و فعالان عرصه صنعت ، روز به روز بر کيفيت اين سايت که هدف آن در نهايت توسعه صنعت و اقتصاد اين مرز و بوم می باشد ، خواهد افزود . از اين رو از همه عزيزان دعوت می گردد ، ضمن بازديد از سايت با پيشنهادات و نظرات ارزشمند خود مديران اين شرکت را در جهت نيل به اهداف عالی و پيشبرد امور ياری فرمايند .

کلیه حقوق © برای شركت شهرك صنعتي سپهر محفوظ است
طراحی و توسعه : شرکت آوین